Новости / Проект по створенню першої повністю української прошивки (UKR)

Проект по створенню першої повністю української прошивки (UKR)

Шануймося! Бо ми того варті! Я українець, а це звучить гордо!

Шановні україномовні відвідувачі сайту!


24 серпня 2010 відзначатиметься свято День незалежності України.

Україна - вже повнолітня держава, у минулому році виповнилося 18 років офіційної незалежності нашої країни.
У рамках святкування такої події, виникла ідея створити повністтю українську прошивку. Є Російські, Англійські, німецькі, китайські та багато інших, а ось Української чомусь немає, і це при тому, що мовна нумерація передбачена і для української мови - 0422. Це не акт націоналізму, це пропозиція поставити мелодійний українську мову в один ряд з іншими, які використовуються у сфері інформатизації і зокрема КПК.
Наша країна може пишатися своїми програмістами, розробниками прикладних, офісних, системних, ігрових та інших программ. То чому ж досі немає повністю дійсно Української прошивки?
Можливо даною прошивкою ми змусимо звернути увагу НТС і на нашу мову, чому не береться 50-ти мільйонне держава? Адже ті ж Балтійські держави усі разом узяті менше за населенням ніж вся Україна, але вони мають свої прошивки – приклад тому литовська. Хтось можливо скаже, о Литва є повноправним членом Європейського союзу, але ми найдревніша слов’янська держава. І чи не заслуговує мелодійна українська мова (яка по співучості займає друге місце після італійської) мти свою прошивку? Чому для китайців існує аж 2 типу прошивок? Китайська спрощена (0404) і китайська традиційна (0804)? Невже ми гірші за китайців?

Тому , в рамках підготовки святкування Дня незалежності України команда 4PDA.INFO та XDA TEAM RUSSIAN готова взятися за реалізацію такої прошивки, з українською атрибутикою і перекладом. Залишається тільки з'ясувати необхідність та потрібність створення такої прошивки для україномовного населення, і не тільки тих, що постійно проживають на території України.
Роботи по виготовленню такої прошивки буде чимало. Це буде титанічна праця. Але, ми сподіваємось, що це вкрай потрібно нам усім.

Ми всі сподіваємося на вашу допомогу в реалізації даної ідеї та можливість підтримки даного проекту.
Вітаються будь-які ваші ідеї, ресурси (картинки, мелодії, звуки, оформлення і т.д. і т.п.)
Люба допомога в переведенні ресурсів, ваші оригінальні ідеї будуть йти тільки на користь даному проекту. Не залишайтесь осторонь.

Отже проект по створенню першої української прошивки стартував.
Ми запрошуємо до співпраці усі ресурси, пов'язані з нашими мальнькими кишеньковими друзями.

Після створення працездатної української прошивки усі переведенні ресурси будуть доступні для усіх бажаючих РОМоделов для виготовлення аналогічних прошивок під інші апарати.

P.S. Уважаемые не украиноязычные пользователи ресурса, огромная просьба не разводить флуд в данной теме и не разжигать межнациональние розни.

З повагою. Адміністрація 4PDA.INFO та XDA TEAM RUSSIAN
К проекту присоединился ресурс MMEVO.COM

Переведено: 3,4%

Для тех кто хочет материально оказать помощь проекту >>link<<

Для тех кто хочет помочь в переводе ресурсов просьба обращаться к автору темы в личку на любом из 3-х ресурсов.

Автор/Разработчик: 4pda.info, xda-developers.info, mmevo.com
Как бесплатно качать с файлообменников

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.
 1. Всім привіт! а прошивки windows mobile для кожного тел. персональні? Тоді роботи - не початий край!!!
  + пропоную разом із інтерфейсом ще зробити рідну розкладку клавіатури замість російської (на пристроях із хард клавіатурою).

  Якщо мені розкажуть що, як і де робити, то я із задоволенням візьмусь допомагати! Також готовий тестувати прошивки на свому b7350. пишіть в пп.
 1. Те що я однаково розумію англомовні, російсько чи польськомовні орпераційні системи і софт не означає що я не маю права мати девайси українською, до сих пір всі телефони у мене були українською, окрім цього Віту-звірка... хоча половину програм я ставив україномовних.
 1. мдаа.. прошивки мы так и не дождемся(((
 1. давно пора удачи вам
 1. Друзі давате швидше
 1. Уже вересень а прошивки так і нема sad
 1. RememberUA@yandex.ru
 1. kris312,

  Повністю згоден.
 1. Координатор щось не відповідає. Напевно відпустка або канікули... :-(
 1. Напишіть, будь-ласка, мейл, куди можна скинути те, що я вже зробив. Раптом знадобитья, якщо Ви вже почали робити загальну базу даних, куди треба, щоб всі скидали свої напрацювання.
 1. Не буду проти, тільки за!!

  але не хотілося, щоб прошивки просто українізувалися!))
  хотілося щоб вони були одні з самих нових...
  наприклад прошивка WM 6.5.3 (UKR) на Xperia X1))))
  от тоді це буде щось МЕГА!!!!))

 1. То чому ж досі немає повністю дійсно Української прошивки?


  Да потому, что она нафиг никому не нужна.
  Спрос порождает предложения. Ну причем тут 18 років офіційної незалежності, и мобильные телефоны ? Ну давайте еще будем все ходить в жовто-блакитному, с трезубцами на спине и машины будем красить в этот цвет, и дома и стены в квартирах.......ну шо за бред?!!
 1. deepminder, вже майже рік я поза тим проектом та ресурсом (чому відписував на тамтешньому трекері, але здається потерли). Чи доцільно мене з ним асоціювати нині навіть не знаю.

  П.С. Невже доведеться реєструватись аби написати ПП remember?
 1. Олександр (6c6c6)
  Привіт гуртомівцям!!!
 1. Хотів би допомогти з локалізацією. Комунікатора не маю, але досвід з локалізаціями ПКшного ПЗ і зовсім трохи софту для мобіл є.

  Олександр (6c6c6), один з засновників проекту Localize.org.ua
 1. Gulag,
  1. Вже давно визначено. Читайте уважніше коменти в цій темі (повідомлення № 13).
  2. Хм... а що можливо взяти неофіціальну англійську прошивку? Щось я не зрозумів що мається на увазі. З SYS та OEM я вже давно визначився (читайте все те ж повідомлення 13). Під ці апарати підійде весь ОЕМ.
  3. Так і робиться. Я даю ресурси тим хто мені пише. Ось тільки переводи отримав лише від однієї людини.
 1. ну что вы чесное пионерскае как дети малые wink
  страждущие не ждите манны от когото!переводите каждый свой ОЕМ - тоесть я Вася Пупкин имею модный тазик перевел для него оемную часть(девайс такойто/прошивка такаято) и в общую базу данных складируйте
  общую для всех СуС часть переводите строгачем оффициал онли! билды - по одному билду от каждой венды(6.1/6.5/6.5.3) и хватит,
  бо взяли моду похожую на истерию обновлять пачками тестовые глюкодромы
 1. remember,
  Ваш профіль вже не приймає ПМ, тому пишу тут:
  мої конкретні пропозиції на даний момент:
  1. визначитися, під який саме апарат буде прошивка, оскільки, як я вже писав, зібрати універсальну не вдасться.
  2. обрати конкретну основу під майбутню прошивку (бажано брати оригінальну англ. прошивку)
  3. розібрати її і вичленити файли з мовними ресурсами і роздати їх бажаючим перекладачам з відповідними інструкціями стосовно редагування (бажано, щоб це робила одна людина з метою координації).

  А вже від цього можна танцювати.
 1. Gulag,
  Шановний!
  Якщо у Вас Асус з ВМ 6.1. то Ви мабуть не представляєте собі що таке нові прошивки з ВМ 6.5 з новим ОЕМ під останні апарати...
  Я не хочу Вас образити, я певен що Ви розкладаєте останні прошивки для нових апаратів. Я вже 6 років займаюсь виготовленням прошивок и почнв ще з ВМ 2002 так що я знаю що де і як (я починав з МПХ 200). Тому і кажу що зараз ОЕМ від нових апаратів вчетверо (а може і вп'ятеро) більше ніж СИС
  А на рахунок що Ви не побачили конкретних пропозицій то я писав що я відкрит до любого діалогу і прошу усіх хто хоче допомогти писти мені в ПС

  З повагою Дмитро
 1. remember,

  Може я не зрозуміло висловився. Я собі переклав повністю все - і СИС і ОЕМ. Все, де знайшов файли з ресурсами - все переклав. До деяких рядків не докопався, але їх не більше 10%. Знову ж таки не цікаво - я не нав’язуюся.
  Під мій асус ОЕМ є. А універсальний ОЕМ зібрати не вдасться взагалі - поки перекладемо(те) під одні девайси - це вже буде не актуально для новіших.
  Тому треба визначитися, що саме потрібно. Бо в новині конкретики не знайшов, крім посилання на фінансову підтримку smile
 1. Будучи украинцем, отмечу (в ответ на - "з українською атрибутикою" и "картинки, мелодії, звуки, оформлення і т.д. і т.п.") - сомнительным мне представляется необходимость оформления прошивки в ключе "козаки", "тризуб" и т.д. И мелодии - гимн, "Ой там на горі" и прочее. И жовтоблакитний тоже будет немного не в тему. Все вышеперечисленное, конечно, если хочется сделать что-то, отличное от того, что выглядит фанатскими вариациями на тему. Безусловно, патриотические украшения - это, может быть, интересно, но вряд ли подходит для прошивки, которая хочет обратить на себя внимание НТС.
  Конкретное предложение - сделать исключительно качественный ПЕРЕВОД официальной прошивки, а для любителей всего исключительно украинского - навешать в прошивку пару-тройку патриотических тем с тризубами, козаками, жовтоблакитними стягами и прочее.
 1. підтримую,
  давайте окреслимо план дій,
  бо типу всі за а конкретики нема
 1. Gulag,
  Перекласти сам SYS не проблематично. Там якщо подивитись не так і багато. До тогож на нових апаратах майже усі діалоги віновса замінені на софтові
  А ось перекласти весь ОЕМ для нових аппаратів це ду-у-уже багато :(
 1. Я свого часу повністю переклав ВІН 6.1 для свого Асус П535. Як вже було сказано - тема продовження не мала, прошивкою покористувалося якихось півтора каліки (якщо покористувалися).
  Якщо комусь цікаво - знайду готову кухню і викладу. пишіть, будь-ласка, мені пм.
  Якщо перекладатиметься Андроїд - з радістю посильно допоможу, бо колись, можливо, сам перейду на цю ОС.

  З будь-яких питань - пишіть ПМ.
 1. Привіт, коротше.

  Я можу потрошки перекладати пакети для прошивки, але уточніть таке:

  1. Прошивка буде під який девайс?

  2. Прошивка буде для якої операційки, сподіваюсь що від 5-ки до 7-ки?

  3. Пакети будем ставити фріварні (овпенсурз) чи варєз?
  Я за ВАРЮ!

  4. Графіку тоже будем українізовувати?

  5. Пропоную, зробити підкаст по версіях операційок і софту.

  --На кінець -

  Я в свій час, так само звертався до SPB.
  Вони мене дуже лаконычно послали.
  А тепер вгадай з першого разу чому?
  Правильно! - Якщо Вам не подобається, може не користуватись!!!

  Ось такі ПІ!


  ---Дерево свободи необхідно час від час поливати...
 1. давно пора,у меня как то на асусмобайле товарищ в одиночку перевел увэсь сус непомню под какой старый билд 6.1 на украиньську,титан блин))шо правда дело было сугубо локальное и продолжения не имело...надеюсь ваше начинание непотухнет бесславно и будет иметь продолжение оконченное результатом и иметь положительный резонанс в обществе кпкводов
 1. Я "ЗА" обома руками... smile
 1. Тема почищена от флуда и розни, просьба отписываться только по теме!

  Тема почищена від флуда і ворожнечі, прохання відписуватися лише по темі!

  --------------------
  Пожалуйста, уважайте труд разработчиков, если Вам понравился софт - купите его!
  Please respect the work of developers, if you like the software - buy it!
 1. firemountain
  А вот с этим согласен на 100%.
 1. на кой нужно это гее